Ringslynge fra Hollandske YARO – La Vita Black-White Bamboo
| MammaShop har lign. gode produkter - klik på knappen og se mere | Se hos butik |
Product description
Additional information
| Mærke | Yaro® |
|---|---|
| Navn | La Vita Black-White Bamboo |
| Type | Ringslynge |
| Egnet til, barn (alder/vægt) | Nyfødt til max 25 kg |
| til, voksen | Fra str XS til XL |
| Materiale | 60% Bomuld/40 % Bamboo |
| Vaskeanvisning | Maskinvask, max 40 °C |
| Bærestillinger | Mave-mod-mave, hofte, vugge, buddha |
| Det mener kunderne | ”Lækkerier som ringslynge" |
| Weight | 0,65 kg |
Materials & content
60% Bomuld/40 % bambus
Vaskeinstruktion: Maskinvask max 40 ºC
Egenvægt: 240 g/m2
Usage and washing instructions
Kan benyttes til mave-mod-mave, hofte, vugge, buddha
User guides:
Ratings (0)
Reviews
There are no reviews yet.