Vikle fra Hollandske YARO – 60 % Bomuld/40% Hør, Delta Teal Corail Violet Linen
| MammaShop har lign. gode produkter - klik på knappen og se mere | Se hos butik |
Product description
Additional information
| Mærke | Yaro® |
|---|---|
| Navn | Delta Teal Corail Violet Linen |
| Type | Vikle |
| Egnet til, barn (alder/vægt) | Nyfødt til max 25 kg |
| til, voksen | Fra str XS til XL |
| Materiale | 60% Bomuld/40% hør |
| Vaskeanvisning | Maskinvask, max 40 °C |
| Bærestillinger | Afhængig af størrelsen: Mave-mod-mave, hofte, vugge, buddha, ryg... |
| Særlige forhold/kommentarer | På lager i forskellige størrelser (bærestillinger): Str 2: 270 cm. (Vugge og Hofte) Str 4: 370 cm. (Vugge, Hofte, Ryg, Kryds-Hofte, Kænguru) str 5: 420 cm (Vugge, Hofte, Ryg, Kryds-Hofte, Kænguru) Str 6: 470 cm. (Alle) |
| Det mener kunderne | ”Meget meget flot!" |
| Størrelse | |
| Weight | 0,65 kg |
Materials & content
60 % Bomuld/40 % hør
Vaskeinstruktion: Maskinvask max 40 ºC
Egenvægt: 230 g/m2
Usage and washing instructions
Kan benyttes til mave-mod-mave, hofte, vugge, ryg, buddha afhængig af størrelsen….
User guides:
Ratings (0)
Reviews
There are no reviews yet.